Népszerű bejegyzések

Saját készítésű bagolymintás kötött sapka és mellény

Horgolt angyalkák

Babatakaró kötése

Levélmintás pulóver kötése

Kötősuli: Raglán vonal kötése fentről lefelé kötés esetén

Kötött és horgolt modellek leírással, mintával és sémarajzzal, kötéstechnika magyarázattal, kezdőknek és haladóknak. Kössünk szép dolgokat gyerekeknek, nőknek és férfiaknak egyaránt.
Köszönöm a gyors válaszait! Nem találom az "E" motívumot a többi között, esetleg lehetne kérnem, hogy közzé tegye . És még egy kérdésem lenne: a motívumok összeállítás után kibéleli valamivel a takarót?
Üdvözlettel: Ági
Kedves Ági, a takaró nem az én munkám, az eredeti forrás nem ír róla semmit, hogy ki lenne tömve, szerintem nem, de úgy is el tudom képzelni. az E motívumot is sikerült megtalálnom, már elérhető az oldalon. Sok sikert a munkához 🙂 Ha szeretné, miután elkészült megoszthatja itt velünk is, hogy milyenre sikerült. üdv. Klára
Köszönöm a válaszát! Szeretném még megkérdezni, hogy kb. milyen minőségű illetve vastagságú fonalat ajánlana, illetve milyen tűvel kössem a takarót.
Köszönettel Ági
Amit még sikerült megtudnom, az az, hogy az eredeti takaró akril kasmilon fonalból készült, érdemes valami hasonló puha és nem túl kényes fonalat használni, és 5-ös vagy 6-os tűt javasolnak hozzá. üdv. K
Nagyon szép a norvégmintás takaró!! . Szeretném megcsinálmi. Szeretnék tanácsot kérni az elkészítésével kapcsolatban. A kérdésem az, hogy a mintákat (A, B, C, …G) először külön-kölön elkészíti, ahány kell belőle, majd összeállítja?? De akkor a szélét, a sziveket hogyan köti hozzá???
Kérem válaszoljon, mert nagyon szeretném a kisunokámnak elkészíteni. Segítségét előre is köszönöm!!!
Köszönettel: Turcsányiné Ági
Köszönöm a kérdést, amennyire tudtam, bővítettem a leírást, remélem ez segít majd a takaró kötésében. Üdv. Klára